דלילות שיער

דלילות שיער היא תופעה נפוצה אצל נשים וגברים כאחד ומתבטאת בחוסר נפח ומרווח נראה לעין של שערות הקרקפת ועד נשירת שיער וקרחות בד"כ דלילות שיער מביאה לנשירת שיער מפני ששורש השערה דק וחלש מזקיק שיער מצוי, בנוסף התחדשות השערה איטית וזקיק השערה מקבל פחות משאבים ולא מצליח להחזיק את השערה לכל אורכה ובכך גורם לנשירתה. דלילות השיער מושפעת ממספר מגוון של מצבים כגון גיל, תורשתיות, תזונה ושינוי אקלים קיצוניים. גורמים משמעותים נוספים הם סיבות בריאותיות ותרופות במרשם, מתח נפשי ומצבי רוח, גם טיפול לא נכון בשיער (כגון תכשירים והחלקות לא איכותיות) עלול לגרום דלילות בסיב השערה ובזקיק השערה שבעור הקרקפת ובכך לגרום לחוסר נפח ברעמת השיער, לנשירת שערות ומראה שיער קרקפת דליל ושבור (במיוחד לבעלי שיער ארוך הדורש צפיפות שיער להדגשת נפח הפריזורה והצגת מראה שופע ומלא) ישנן מגוון שיטות לטיפול בשיער דליל, חלקם כוללות מריחת תכשירים ושיקויי פלא, שלרוב לא מניבים תוצאות ובחלקם הגדול זמן הטיפול אורך לפעמים מספר חודשים.

אנו ב HAIRVISION נשמח להתאים לך מגוון פתרונות איכותיים ולהביא את שיערך לתוצאה של מראה שיער שופע, אחיד בעל מראה צעיר ובתוך שעות ספורות. כל הטיפולים הינם ללא כאב, ללא תכשירים מסוכנים ובאווירה מפנקת ונעימה.

קיימות מספר סיבות לדלילות שיער ובמאמר זה נדון בשתיים מהן:

גזזת

גזזת היא מחלת עור פטרייתית העלולה להופיע על כל שטח העור (קרקפת, גוף ואפילו ציפורניים) והייתה אחת המחךות הנפוצות ביותר בישראל בתחילת המאה ה-20 והתפשטה עד כדי שכמעט לכל ילש שני הייתה גזזת. הטיפול במחלה בשנים קודמות היה בעיקר בעטרן, גופרית, שעווה, ומי סוכר. במקרים אחרים היו משתמשים החומרים רעילים (חומרי הדברה) הגזזת מגיעה בצורת עיגולים אדומים הגורמים לגירוד, פגיעה בזקיקי השערה והתקרחות המתפשטת על כל האזור. על עור הקרקפת עלולים להופיע קשקשים ואף פצעים מוגלתיים.

אנחנו בהייר ויז'ן מביאים את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום ונשמח להתאים לך את השיטה המתאימה לך לכיסוי איזור ההתקרחות ולהביא את שיערך לתוצאה של מראה שיער שופע ומלא!

התקרחות

התקרחות בדרך כלל מתייחסת לנשירת שיער מוגזמת מהקרקפת.  נשים בשונה מגברים צריכות ללמוד להתמודד עם התקרחות אשר מתפתחת עם הגיל. בדר"כ דלילות שיער המביאה להתקרחות שיער מפני ששורש השערה דק וחלש מזקיק שיער מצוי, בנוסף התחדשות השערה איטית וזקיק השערה מקבל פחות משאבים ולא מצליח להחזיק את השערה לכל אורכה ובכך גורם לנשירתה. דלילות השיער מושפעת ממספר מגוון של מצבים כגון גיל, תורשתיות, תזונה ושינוי אקלים קיצוניים.
גורמים משמעותים נוספים הם סיבות בריאותיות ותרופות במרשם, מתח נפשי ומצבי רוח.
היום ישנם פתרונות רבים ולכל בעיה. משיער דליל ועד להתקרחות מלאה ואנחנו בהייר ויז'ן שמחים להעניק לך אותם ולתת לך תוצאות מושלמות של שיער מלא, שופע ובריא!

התגובות סגורות