החלקה יפנית יוקו סיסטאם

ההחלקה היפנית מבית יוקו סיסטאם היא ההחלקה הוותיקה והאיכותית ביותר שקיימת היום בתחום החלקות השיער.

התרכובת של החלקה יפנית יוקו סיסטם הינה החלקה המכילה ויטמינים, חלבונים ומינרלים אשר משמרים את השערה ונותנים לה מראה מושלם של ברק ומגע של רכות.

השיטה נשענת על ידע מדעי ומקצועי של שנים ומציגה במשך השנים תוצאות מוכחות של הצלחות ולא סתם נחשבת להחלקה הטובה ביותר בעולם.

למי היא מתאימה החלקה יפנית?

השיטה מתאימה לשיער טבעי ,  שיער צבוע , שיער גלי, שיער מובהר, שיער עם גוונים, שיער מקורזל, שיער אתיופי ושיער דק ומציגה לכל סוג שיער את התוצאה הטובה ביותר.

החלקה יפנית רק אצל מומחים

למרות הפומולה הייחודית ובעלת היכולת להביא את שיערך לתוצאה מושלמת, רק מומחה בתחום ההחלקות יוכל להביא אותך לתוצאה איכותית ורצויה מבלי לגרום למפחי נפש ונזקים מיותרים בשיער ששיקומם עלול בסופו של דבר לעלות כסף רב, זמן מיותר ועוגמת נפש ללקוחה .

אל תתפשרי על איכות החומר
שימי לב כי יוקו סיסטם מזהירה את הלקוחה אשר מעוניינת בהחלקה יפנית לדרוש מאיש המקצוע להציג את אריזתה המקורית ללקוחה וזאת על מנת להבטיח כי התהליך מתבצע בהחלקה איכותית וללא שימוש בזדון בשמה הטוב ואיכותה .

שיטת החלקה זו מאפשרת לך להנות משיער חלק לצמיתות ,  שיער בעל מראה טבעי, בריא ומושלם ללא צורך במחליק או בפן . הפורמולה הייחודית מבית YUKO SYSTEM אינה מסוכנת כלל ואינה מכילה חומרים רעילים ומסוכנים לבריאות.

ההחלקה היפנית מבית YUKO SYSTEM מאושרת ע״י משרד הבריאות.

התגובות סגורות