החלקה יפנית על סברה

החלקה יפנית על סברה יכולה להיות מסוכנת מאוד לשיער כאשר היא מבוצעת ע״י בעל מקצוע שאינו מכיר את החומרים והנזקים אשר עלולים להיווצר מטיפול לא נכון בשיערך.

החלקה יפנית המבוצעת בצורה לא מקצועית על סברה עלולה להביא לשבירת השיער ואף תוצאות קשות יותר המהוות נזק תמידי בצמיחת השיער של הלקוחה.

נמאס לך מהשיטה המיושנת? בואי לעבור החלקה יפנית!!!

החלקה יפנית על סברה אפשרית אבל אין זה אומר שכל טיב שיער יוכל לעמוד בתהליך ועל מנת להגיע עם שיערך לתוצאה הטובה והנכונה ביותר הגיעי אלינו ל היירויז'ן להתייעצות עם מומחה בתחום שיוכל לאבחן את השיער, את טיב השערה וייתן לך את המידע הנכון והמדויק לגבי התהליך.

מעבר לזה ובנוסף להחלקה היפנית אנו ב- HAIRVISION פיתחנו שיטה ייחודית אשר מחליקה מתקנת ומשקמת את השערה במקרים של החלקה יפנית על סברה ומבטיחה (במקרה שלאחר אבחון כן ניתן לבצע את התהליך) תוצאה מדויקת, מקצועית המעניקה לשיערך את כל הוויטמינים, המינרלים, חלבונים והשמנים אשר להם היא זקוקה לאחר החלקת סברה.

על כן אנחנו בהיירויז'ן מעניקים לך תעודת אחריות.

מהם היתרונות של ההחלקה היפנית על הסברה?

ההחלקה היפנית הינה חומר המועשר בחלבונים , מינרלים , אבץ ועוד המון חומרים המטיבים ובונים את השיער לאורך זמן בנוסף קיימים אישורים של משרד הבריאות .  כאשר פורמולת הסברה מתבססת על מתכון "של סבתא" פרימיטיבי אשר אין לו ביסוס מדעי בנוסף, אין אפשרות לעקוב אחרי איכות חומרי התרכובת ולכן אין לה אישורים של משרד הבריאות.

לאחר החלקה יפנית ניתן לצבוע את השיער, לסלסל ואפילו לעשות גוונים כאשר בהחלקת בסברה ניתן לעשות צבע טבעי בלבד.

החלקה יפנית אינה משנה את צבע השיער, כאשר החלקת סברה משנה את צבעו לשחור פחם וכך מגבילה את הלקוחה.

החלקה יפנית מביאה תוצאה של שיער חלק כבר בטיפול הראשון כאשר את הסברה צריך לעבור כמה פעמים בכדי להגיע לתוצאה הרצויה.

החלקה יפנית מתבצעת בשלושה שלבים פשוטים הצורכים 2-5 שעות מזמן הלקוחה כאשר עם הסברה נשארים 12 שעות לכל הפחות על הראש עד לשטיפה זמן ההמתנה הארוך של הסברה מביא איתו אי נוחות אי יכולת לצאת מהבית והרבה לכלוך.

זכרי, כי לא על כל שיער שעבר את תהליך החלקת סברה יוכל לעבור את תהליך ההחלקה היפנית לכן השיער צריך לעבור איבחון מדויק של טיבו וגמישותו ורק לאחר מכן להחליט האם השיער יכול לעמוד בתהליך ההחלקה היפנית.

התגובות סגורות