החלקה יפנית על שיער מובהר

שיער מובהר הינו שיער אשר עבר תהליכי הבהרה של 10% ויותר מכלל השיער ונחשב לשיער פגום וייבש.

שיער מובהר לרוב יהיה בעל נפח וקצוות מפוצלים ואף יהיו שבירות של השערה.
לכן, לרוב לא יהיה מומלץ לבצע החלקה יפנית על שיער מובהר בשל הנזקים העלולים להיגרם לשיערך בטיפול לא נכון.

לא מעט נשאלת השאלה "האם ניתן לבצע החלקה יפנית לשיער מובהר?"

רוב אנשי המקצוע בתחום לא יסכימו לעשות החלקה יפנית על שיער מובהר מהחשש לגרימת נזקים וזאת מכיוון שאין בידיהם את הכלים והמקצועיות הדרושים להתמודדות עם תהליך כזה כי החלקה יפנית על שיער מובהר צריכה להיעשות בתנאים אופטימלים, במקצועיות ובדיוק של 100%.

לפיכך עלייך להגיע למקום מקצועי, לעבור איבחון של טיב, גמישות וחוזק השערה ע"י מומחה שיוכל לתת לך את מלוא המידע והאם כדאי ונכון לעבור את תהליך החלקה יפנית לשיער מובהר.

אנחנו מפתחים ואת נהנית מתוצאה

אנחנו ב- HAIRVISION פיתחנו שיטה ייחודית וזאת לאחר ויש ברשותנו ידע נרחב בתחום זה השיטה המאפשרת להחליק ולשקם שיער מובהר ופגום לאורך זמן ולהעניק לו את היכולת לעבור תיקון משמר ע"י החומרים הטובים ביותר אשר מעשירים את שיערך במינרלים, בחלבונים, בקראטין ומעניקים לו ברק מראה בריא ועוזרים לו לחזור לגמישותו הטבעית.

אז נכון שהאפשרות לעבור החלקה יפנית על שיער מובהר קיימת אבל יחד עם זאת השיער צריך לעבור אבחון מקיף ודי מקצועי על מנת שלא להביא את השיער לנזקים עתידים מיותרים, לכן, אנחנו בהיירויז'ן מזמינים אותך להגיע לפגישה מול איש מקצוע מומחה לתחום שייתן לך מענה והסבר מקיף לגבי התהליך של החלקה יפנית לשיער מובהר ופגום.

בנוסף תינתן תעודת אחריות אשר מעניקה לך ביטחון לגבי הטיפול.

 

התגובות סגורות