החלקה יפנית

כבר שנים שהחלקה יפנית כובשת את השוק בקרב נשים וגברים המעוניינים להחליק את שיערם. החלקה יפנית אינה פוגעת בשיער ומעניקה לו גמישות, רכות ומראה מלא ברק. החלקה יפנית נותנת מענה אמיתי להחלקת שיער לצמיתות תוך שהיא פועלת להזנת השיער, לשיקום השיער ולהבראתו. ההחלקה היפנית מכילה בתוכה בין היתר: קראטין, מינרלים וויטמינים להחדרה מהירה של החומרים לתוך ליבה של השערה.

לאיזה סוג שיער מתאימה החלקה יפנית?

לכל סוגי השיער! (עבה, דק, גלי, מסולסל, מקורזל, צבוע ומובהר)

היום שלא בדומה לשנים קודמות החלקה יפנית מותאמת כמעט לכל סוג שיער ונותנת את היכולת להפוך שיער ייבש וחסר ברק לחזור לימיו היפים וליהנות מהחדרת חומרים אשר מחזירים לו את הגמישות ומעניקה לו זוהר. היום יותר ויותר נשים אשר עברו הבהרה ותהליכים כימיים שונים בשיער מבקשות להחליק את שיערן תוך כדי שמירה על רכות וטיבו של השיער. בכדי להגיע לתוצאות רצויות ומספקות חשוב לבחור את המקום הנכון עם בעל המקצוע הנכון כי החלקה יפנית לשיער צריך לדעת לעשות ולאבחן את השיער במקצועיות. לא כל מקום אשר מבצע החלקה יפנית יכול לעמוד בדרישה של החלקה לשיער מובהר או צבוע.
אנחנו בהיירויז'ן מזמנים אותך להגיע לפפגישת ייעוץ מול איש מקצוע המומחה בתחום ע"מ לתת לך את הייעוץ לתוצאה הטובה ביותר ודואגים להביא איתנו את הטוב ביותר ללקוחה, לעבוד עם החומרים האיכותיים בשוק ומתחייבים לך לתוצאה הטובה ביותר עבור שיערך.
היירויז'ן מעניקים לך תעודת אחריות על כל הטיפולים במקום!

איך משפיע חומר ההחלקה היפנית על השיער?

סיב השיער בנוי מננו קשרים וככל שהשערה פחות חלקה ישנם יותר סבכים.
ע"י מריחת הפורמולה, החומר נכנס לתוך ליבת השערה, מתיר את הקשרים ומשנה את המבנה המולקולרי של השערה,מוריד את נפח השיער באמצעות החדרת מינרלים ויטמינים וחלבונים המזינים את השיערה תוך כדי התהליך ומעניקים לשיער מראה חלק ומלא ברק.

התגובות סגורות