החלקת סברה

רבות הנשים אשר חולמות על שיער חלק ומוקסמות מהרעיון להחליקו בדרך טבעית וללא חומרים כימיים.

החלקת סברה הינה החלקה המתבססת על חומרים טבעיים וצמחים הנטחנים לאבקה ומתבשלים.
לאחר מכן מורחים את החומר (בדומה למריחת צבע) על השיער וממתינים 12 שעות עד לשטיפה.

ההבדל היחיד בין החלקת סברה להחלקת קליאופטרה הוא שאת התערובת של הסברה מרתיחים ב-120 מעלות ואת הקליאופטרה מכינים מאותם חומרים אך ללא צורך בהרתחה.

סברה, החלקה טבעית?

החלקת סברה הינה מוצגת כהחלקה טבעית בעלת חומרים טבעיים בלבד אשר מוצגת ללקוחה כבריאה ומעשירה יותר מההחלקות הכימיות הקיימות בשוק אך לא מדויק המידע אותו מקבלת הלקוחה על החומר מכיוון שאנו סבורים שאם החומר הינו טבעי שהרי למה אי אפשר להשתמש בחומר כימי (כמו צבע לדוגמא) לאחר מכן ?

תרכובת הסברה מיוצרת בדרך כלל בתנאים מינימלים וללא פיקוח ובקרת איכות החומר ובנוסף , אין שיטה מדויקת להכנת החומר הנ"ל ואין חברה אשר נותנת אחריות במידת נזקים שלאחר הפעולה. החלקת סברה מתבססת על ידע שעובר מדור לדור ושיטה זו הינה שיטה מאוד פרימיטיבית ולא מדויקת.

כמה עובדות שלא ידעת על החלקת סברה

החלקה זו משנה את צבע השיער לשחור פחם ולכן לא ניתן לשנות את צבע השיער לאחר ההחלקה. יש לחזור על פעולת ההחלקה לאחר כעשרה ימים מתום הפעם הראשונה בכדי להחליק יותר את השיער מכיוון שבשונה מהחלקות אחרות הסברה לא מחליקה בפעם אחת את השיער. החלקת סברה אינה חודרת לליבת השערה אך נצמדת מישרת אותה ועם הזמן עלולה לנתק אותה מהקרקפת ולגרום לשבירות לאורך השיער, על הפעולה חוזרים אחת לחודש עד שלושה חודשים ולא ניתן לבצע כמעט שום תהליך כימי לאחר מכן.

יש לנו עוד אפשרויות בשבילך

אצלנו ב- HAIRVISIO ניתנת ללקוחה האפשרות לעבור החלקה יפנית על סברה וזאת רק לאחר אבחון של טיב השיער ע"י מומחה ולא כל אחת יכולה לעבור את תהליך ההחלקה היפנית על סברה מכיוון שזהו תהליך המצריך אבחון וטפול מדויק ,  מקצועי ורק בעל ידע עשיר ונרחב יוכל לעמוד בתוצאות אשר דורשת הלקוחה.  אנחנו כמקום המטפל בהרבה מקרים מהסוג הזה נותנים לך אחריות מלאה על התוצאה.

זכרי, ככל שמשתמשים בהחלקת סברה היא מגיעה לשלב שהיא מצפה את השערה ברמה שהשערה מאבדת מהגמישות שלה וכך מתחילה להישבר ואף נפגעת צמיחת השיער אשר עלול להתקצר מתוצאות השבירה ואז ללקוחה אין ברירה אלא לחפש אופציות אחרות. שלרוב לא ניתנות לביצוע מכיוון שהחומר הוא חזק מאוד ומגביל. ומכך המלצתנו היא לא להשתמש כלל בחומר זה ולמנוע בעיות נזקים עתידיים לשיער ומפח נפש.

התגובות סגורות