החלקת קליאופטרה

רבות הנשים אשר חולמות על שיער חלק ומוקסמות מהרעיון להחליקו בדרך טבעית וללא חומרים כימיים. החלקת קליאופטרה הינה החלקה המתבססת על חומרים טבעיים וצמחים הנטחנים לאבקה לאחר מכן מורחים את החומר (בדומה למריחת צבע) על השיער וממתינים 12 שעות עד לשטיפה.

ההבדל היחיד בין החלקת קליאופטרה להחלקת סברה הוא שאת התערובת של הסברה מרתיחים ב-120 מעלות ואת הקליאופטרה מכינים מאותם חומרים אך ללא צורך בהרתחה.

קליאופטרה, החלקה טבעית ?

החלקת קליאופטרה הינה מוצגת כהחלקה טבעית בעלת חומרים טבעיים בלבד אשר מוצגת ללקוחה כבריאה ומעשירה יותר מההחלקות הכימיות הקיימות בשוק אך לא מדויק המידע אותו מקבלת הלקוחה על החומר מכיוון שאנו סבורים שאם החומר הינו טבעי שהרי למה אי אפשר להשתמש בחומר כימי (כמו צבע לדוגמא) לאחר מכן?

תרכובת קליאופטרה מיוצרת בדרך כלל בתנאים מינימלים וללא פיקוח ובקרת איכות החומר ובנוסף, אין שיטה מדויקת להכנת החומר הנ"ל ואין חברה אשר נותנת אחריות במידת נזקים שלאחר הפעולה. החלקת קליאופטרה מתבססת על ידע שעובר מדור לדור ושיטה זו הינה שיטה מאוד פרימיטיבית ולא מדויקת.

כמה עובדות שלא ידעת על החלקת קליאופטרה

החלקה זו משנה את צבע השיער לשחור פחם ולכן לא ניתן לשנות את צבע השיער לאחר ההחלקה . החלקת קליאופטרה אינה חודרת לליבת השערה אך נצמדת ומישרת אותה ועם הזמן עלולה לנתק אותה מהקרקפת ולגרום לשבירות לאורך השיער לאחר טיפול בהחלקה קליאופטרה יש צורך לחזור על התהליך 10 ימים לאחר הפעולה בכדי שתוצאת ההחלקה תצא טובה יותר מכיוון שהקליאופטרה לא מחליקה את השיער כבר בפעם הראשונה . חידוש הקליאופטרה מתבצע אחת ל 1-3 חודשים ולא ניתן לבצע כמעט שום תהליך כימי לאחר מכן .

יש לנו עוד אפשרויות בשבילך

אצלנו ב HAIRVISIO ניתנת ללקוחה האפשרות לעבור החלקה יפנית על קליאופטרה וזאת רק לאחר אבחון של טיב השיער ע"י מומחה ולא כל אחת יכולה לעבור את תהליך ההחלקה היפנית על קליאופטרה מכיוון שזהו תהליך המצריך אבחון וטיפול מדויק , מקצועי ורק בעל ידע עשיר ונרחב יוכל לעמוד בתוצאות אשר דורשת הלקוחה. אנחנו כמקום המטפל בהרבה מקרים מהסוג הזה נותנים לך אחריות מלאה על התוצאה .
זכרי, ככל שמשתמשים בהחלקת קליאופטרה היא מגיעה לשלב שהיא מצפה את השערה ברמה שהשערה מאבדת מהגמישות שלה וכך מתחילה להישבר ואף נפגעת צמיחת השיער אשר עלול להתקצר מתוצאות השבירה ואז ללקוחה אין ברירה אלא לחפש אופציות אחרות .  שלרוב לא ניתנות לביצוע מכיוון שהחומר הוא חזק מאוד ומגביל . ומכך המלצתנו היא לא להשתמש כלל בחומר זה ולמנוע בעיות ונזקים עתידיים לשיער.

התגובות סגורות