מילוי שיער בתל אביב

שוב התעוררת היום עם אותה הרגשה של ייאוש, השיער שלך דליל ואת מחפשת מילוי שיער בתל אביב? המאמר הזה בדיוק בשבילך!

ישנם כל כך הרבה אנשי מקצוע שעושים מילוי שיער באזור תל אביב והמרכז אך לא כל אחד יכול לבצע מילוי שיער במיומנות ותוך כדי גם לשמור על השיער הקיים! ישנן המון שיטות חיבור למילוי שיער ואכן לא כל שיטה מתאימה לשיער העדין שלך, לכן מאוד חשוב להגיע ולעשות מילוי אצל המומחה הנכון. לא משנה באיזה אזור את נמצאת, תמיד יהיה אחד כזה שהוא בטוח טוב יותר מהאחרים. אם את מאזור תל אביב ומחפשת את הטוב ביותר למילוי שיער יש לנו פיתרון בשבילך.

ליז לוי היא מומחית בכל טיפולי מילוי שיער המטפלת בעיקר במילוי שיער בתל אביב בין היתר מומחית ליז גם בטיפול בגזזת, פיתרון לתלישת שיער, טיפול טריכוטילומניה, פתרון התקרחות, טיפול לאלופציה ועוד מחלות קרקפת שונות. מעוניינת לדעת איזה שיטות למילוי שיער יש? נשמח לתאם לך פגישת ייעוץ מול ליז.

בינתיים רשמנו לפנייך כמה מילים על מגוון הטיפולים ב:
גזזת

גזזת הינה מחלת עור פטרייתית העלולה להופיע על כל שטח העור (קרקפת, גוף ואפילו ציפורניים) והייתה אחת המחלות הנפוצות ביותר בישראל בתחילת המאה ה-20. התפשטה עד כדי שכמעט לכל ילד שני הייתה גזזת. הטיפול במחלה בשנים קודמות היה בעיקר בעטרן, גופרית, שעווה ומי סוכר. במקרים אחרים היו משתמשים בחומרים רעילים (חומרי הדברה). הגזזת מגיעה בצורת עיגולים אדומים הגורמים לגירוד, פגיעה בזקיקי השערה והתקרחות המתפשטת על כל האזור. על עור הקרקפת עלולים להופיע קשקשים ואף פצעים מוגלתיים. הגזזת מידבקת. אנחנו בהייר ויז'ן מביאים את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום ונשמח להתאים לך את השיטה המתאימה לך לכיסוי איזור ההתקרחות ולהביא את שיערך לתוצאה של מראה שיער שופע ומלא!

מילוי קרחות

התקרחות בדרך כלל מתייחסת לנשירת שיער מוגזמת מהקרקפת. נשים בשונה מגברים צריכות ללמוד להתמודד עם התקרחות אשר מתפתחת עם הגיל. בד"כ דלילות שיער המביאה להתקרחות שיער מפני ששורש השערה דק וחלש מזקיק שיער מצוי. בנוסף התחדשות השערה איטית וזקיק השערה מקבל פחות משאבים ולא מצליח להחזיק את השערה לכל אורכה ובכך גורם לנשירתה. דלילות השיער מושפעת ממספר של מצבים כגון גיל, תורשתיות, תזונה ושינוי אקלים קיצוניים. גורמים משמעותיים נוספים הם סיבות בריאותיות ותרופות במרשם, מתח נפשי ומצבי רוח.

היום ישנם פתרונות רבים ולכל בעיה. משיער דליל ועד להתקרחות מלאה ואנחנו בהייר ויז'ן שמחים להעניק לך אותם ולתת לך תוצאות מושלמות של שיער מלא, שופע ובריא!

אלופציה אראטה

אלופציה הינה מצב רפואי שכיח המאופיין בהתקרחות פתאומית של איזור שיער, בדרך כלל בצורת טלאי עיגול קטן, לרוב מופיעה בשיער הקרקפת אך ישנם מקרים של אלופציה בזקן או באיזורים שעירים אחרים בגוף ואף עיוות קל בצורת הציפורניים (המבוססות ממרכיב זהה לשערה, קראטין).

טריכוטילומניה (הפרעת תלישת שיער), תלישת שיער כפייתית

טריכוטילומניה (TTM) היא שליטה בדחפים הנקראת גם בשמה תלישת שיער כפייתית המסווגת כהרגל והפרעת דחף, וכוללת הפרעות תנועה סטריאוטיפיות בסעיף הפרעות התנהגותיות ורגשיות אחרות אשר מתרחשת כבר בילדות ובגיל התבגרות.

טריכוטילומניה היא גורם לאובדן מורגש של שיער וליקוי תפקודי. אין גורם יחיד לטריכוטילומניה (תלישת שיער), אבל יש מספר התיאוריות בנוגע לסיבה שזה עלול להתרחש.

פני עוד היום לקבלת אופציות למילוי שיער ונתאים בשבילך את השיטה האופטימלית עבורך.

התגובות סגורות