תוספות שיער

בשנים האחרונות ישנן יותר ויותר נשים המעוניינות להאריך ולמלא את שיערן. ישנן הרבה מאוד שיטות בשוק. לא מעט אנחנו פוגשים בנשים אשר הגיעו למקום שהבטיח להן כי השיער שהן קונות הינו שיער 100% טבעי אך עד מהרה, לאחר 2-3 חפיפות הן מבינות שלא זו האמת ושהשיער לא אמיתי אלא שיער מעובד וזול היוצר קשרים (ואפילו ראסטות), לא נעים למגע, אשר איבד מהברק שלו ונוטה לנשור.

ליז לוי מומחית לתחום מילוי והארכת השיער מציגה בפנייך כמה עובדות על כל שיטות החיבורים.

איך תוכלי לדעת האם מוכרים לך שיער טבעי, מעובד או סינטטי?

שיער טבעי מרגיש במגע שלו בדיוק כמו ששיער שלא עבר שום תהליך כימי צריך להרגיש נעים, רך, עם ברק (אך לא מוגזם) כי אז זה אומר - לא טבעי. מעבר לזה, הקפידי לשאול האם המקום נותן לך אחריות ואם כן אז האם את מקבלת אחריות על השיער? לכמה זמן? אלה דברים שצריך לדעת לפני שעושים. הבאנו לפנייך כמה מילים על כל שיטה.

תוספות שיער בדבק קר (פולימר, דבק 3 שניות וכו..)

בשיטה זו מבטיחים לך כי החיבור הקר הינו חיבור אשר לא פוגע בשערה כלל וללא כל סיכון. מבטיחים לך כי זה החיבור הטוב ביותר אך חיבור זה מאוד מזיק לשערה מכיוון שדבק חד-משמעית לא נועד לחיבור בין שיער שלך לשיער שאת רוכשת. זהו חיבור שבפירוק שלו הוא שובר ופוגם בשערה עד כדי שיכול להביא לנזק תמידי ולשיער לא יהיה סיכוי לחזור לעצמו.

תוספות שיער בקליפס

שהרי זאת השיטה הוותיקה יותר והפרימיטיבית יותר בתחום תוספות השיער. חיבורי הקליפסים מכבידים על השיערה ובסופו של דבר גורמים לתלישת השער וכך הוא הופך לדליל יותר ויותר. מה גם שזוהי שיטת חיבור אשר נראה לעין ואין באפשרותך להתנהל רגיל אלא כל הזמן לוודא כי לא רואים את החיבור ושאחת הסיכות לא השתחררה.

תוספות שיער בשזירה

שיטה זאת מציגה לך את האופציה לעשות צמות ארוכות על כל השיער ובכך גורמת לשיערך אי נוחות משבע מכיוון שהשערה חייבת לקבל אויר וברגע שהיא סגורה במשך תקופה של יותר מ 24 שעות היא מתחילה להתפרק.

היום השיטה המהפכנית ביותר בתחום תוספות השיער הינה שיטת חיבור הקראטין.

למה שיטת הקראטין טובה יותר מהאחרות?

מכיוון שקראטין הוא למעשה חלבון מרוכז ממנו עשויה ובנויה השיערה שלנו (כמו כן גם הציפורניים שלנו) חומר הקראטין הוא המקום הטבעי של שיערך וכך למעשה מתמזג בטבעיות מוחלטת בשיערך ולא פוגע ולו בשערה אחת.
בתוספות שיער חשוב מאוד לדעת לחלק את הראש בצורה נכונה, לקחת כמות שיער מתאימה ולהתאים את איכות וטקסטורת השיער בהתאמה מושלמת ללקוחה אשר מבקשת להאריך או למלא את השיער.
תוספות שיער אפשר לחבר החל מ 1.5 ס"מ אורך וזה תוך כדי מיומנות והבנת מבנה השיערה. בשיער קצר מאוד אנו משלבים כמה שיטות של חיבור על מנת ליצור מראה מושלם וטבעי!
חיבור הקראטין נותן לשיערה להמשיך ולנשום כרגיל (ולא בדומה לשיטות האחרות ששוברות את השיערה מהשורש) ובכך נותן לה לחיות בחופשיות מבלי "לחנוק" אותה ולגרום לשבירתה. כמו כן, החיבורים שלנו הם הקטנים ביותר בשוק ואינם נראים לעין, החיבור הינו חזק ועמיד בפני מים, חום, קור ומשיכות בנוסף תהנה המטופלת משיער מלא, שופע, בריא ויפה. השאירי פרטים ונחזור אלייך למתן ייעוץ טלפוני ופגישת ייעוץ מול ליז לוי המומחית למילוי והארכת שיער שיער.

לצפייה בגלריה לחץ כאן >>

התגובות סגורות