תוספות שיער בתל אביב

החלטת שאת רוצה להאריך את השיער? נהדר! הנה לפנייך כמה עובדות חשובות בעניין. אם כבר החלטת לעשות תוספות שיער בתל אביב, חשוב שתדעי שתוספות שיער יש במגוון של שיטות וטכניקות חיבור. כשתגיעי לתוספות שיער בת"א חשוב שתלכי לאיש מקצוע הנכון שידע להתאים לך תוספות שיער משיער טבעי ולא מעובד בחיבורי קראטין! ליז לוי עושה תוספות שיער בתל אביב ברחוב בן יהודה 156 ונחשבת לאחת המומחיות בתחום תוספות שיער. היא נחשבת לאחת כזאת שלא מתפשרת ונותנת ללקוחות שלה את המוצרים הטובים ביותר!

יש הרבה מאוד שיטות בשוק ובפרט בתל אביב (דבק, שזירה, גלגול שיער, פולימר, קשירה, חרוזים, קראטין וכו…) ולא מעט אנחנו פוגשים בנשים אשר הגיעו למקום שהבטיח להן כי השיער שהן קונות הוא 100% טבעי אך עד מהרה, לאחר 2-3 חפיפות הן מבינות שלא זאת האמת ושהשיער הוא לא אמיתי אלא שיער מעובד וזול היוצר קשרים (ואפילו ראסטות) לא נעים למגע, איבד מהברק שלו ונוטה לנשור.

ואז נוצרת בעיה יותר גדולה כאשר הלקוחה מבקשת להוריד את התוספות ומכיוון שהשיער לא איכותי ונקשר, בהורדת החיבורים שיער הלקוחה, נפגם וצריך לעבור תהליך של שיקום.

אז איך תוכלי לדעת האם מוכרים לך שיער טבעי, מעובד או סינטטי?

שיער טבעי מרגיש במגע שלו בדיוק כמו שיער שלא עבר שום תהליך כימי צריך להרגיש נעים, רך עם ברק אך לא מוגזם כי אז זה אומר – לא טבעי. מעבר לזה, הקפידי לשאול האם המקום נותן לך אחריות ואם כן אז האם את מקבלת אחריות על תוספות השיער? ולכמה זמן? אלה דברים שצריך לדעת לפני שעושים. ליז לוי תוספות שיער בתל אביב כתבה במיוחד בשבילך כמה מילים על כל שיטה.

שיטות חיבור של תוספות שיער

תוספות שיער בתל אביב בשיטת חרוזים

בד"כ שיטת החרוזים נחשבת לפחות איכותית מכיוון שהחרוז אשר מצמידים לשיערה עם הזמן מקשה עליה לנשום כראוי ובכך יכול להאט את קצב צמיחת השערה, לגרום לשבירות ואף לנזקים גדולים יותר מה שעוד, מי שמטופלת ע"י שיטה זאת יודעת כי טיב השיער שמגיע עם החיבור לא איכותי ולכן שיטה זאת היא זולה.

תוספות שיער בתל אביב בשיטת דבק קר – (פולימר,דבק 3 שניות וכו')

בשיטה זו מבטיחים לך כי החיבור הקר הינו חיבור אשר לא פוגע בשערה כלל וללא כל סיכון. מבטיחים לך כי זה החיבור הטוב ביותר אך חיבור זה מאוד מזיק לשערה מכיוון שדבק חד משמעית לא נועד לחיבור בין שיער שלך לשיער שאת רוכשת. זהו חיבור שבפירוק שלו הוא שובר ופוגם בשערה עד כדי שיכול להביא לנזק תמידי ולשיער לא יהיה סיכוי לחזור לעצמו.

תוספות שיער בתל אביב בשיטת טרסים בדבק

שהרי זאת השיטה הוותיקה יותר והפרימיטיבית יותר בתחום תוספות השיער. חיבורי הקליפסים מכבידים על השערה ובסופו של דבר גורמים לתלישת השער וכך הוא הופך לדליל יותר ויותר. מה שגם, זוהי שיטת חיבור אשר נראה לעין ואין באפשרותך להתנהל רגיל אלא כל הזמן לוודא כי לא רואים את החיבור ושאחת הסיכות לא השתחררה.

תוספות שיער בשזירה

שיטה זאת מציגה לך את האופציה לעשות צמות ארוכות על כל השיער ובכך גורמת לשיערך אי נוחות משבע מכיוון שהשערה חייבת לקבל אויר וברגע שהיא סגורה במשך תקופה של יותר מ 24 שעות היא מתחילה להתפרק.

היום השיטה המהפכנית ביותר בתחום תוספות השיער הינה חיבור הקראטין.

למה שיטת הקראטין טובה יותר מהאחרות?

מכיוון שקראטין הוא למעשה חלבון מרוכז ממנו עשויה ובנויה השיערה שלנו (כמו כן גם הציפורניים שלנו) חומר הקראטין הוא המקור הטבעי של שיערך וכך למעשה מתמזג בטבעיות מוחלטת בשיערך ולא פוגע ולו בשערה אחת.

בתוספות שיער חשוב מאוד לדעת לחלק את הראש בצורה נכונה, לקחת כמות שיער מתאימה ולהתאים את איכות וטקסטורת השיער בהתאמה מושלמת ללקוחה אשר מבקשת להאריך או למלא את השיער.

תוספות שיער על פניו נשמע כמו תהליך פשוט ומהיר אך לא כך!

תוספות שיער הוא תחום מאוד ספציפי אשר מחייב את בעל המקצוע לדעת את התחום על בוריו.

ולהבין כל סוג שיער באשר הוא. לא מספיק לדעת בערך, מחובתנו כאנשי מקצוע הוא להביא לך את השיער הטוב ביותר, השיער שמתאים לך וכמובן – החיבור!

תוספות שיער אפשר לחבר החל מ-1.5 ס"מ אורך וזה תוך כדי מיומות והבנת מבנה השערה. בשיער קצר מאוד אנו משלבים כמה שיטות של חיבור על מנת ליצור מראה מושלם וטבעי!

אז איך מתבצע החיבור שלנו?

אנחנו מחלקים את השיער בצורה נכונה אשר לא יכולה להוות שום נזק עתידי וסביב כל קבוצת שיער מלפפים את הקראטין סביב השיערה. כאשר חיבור הקראטין נותן לשיערה להמשיך ולנשום כרגיל (ולא בדומה לשיטות האחרות ששוברות את השיערה מהשורש) ובכך נותן לה לחיות בחופשיות מבלי "לחנוק" אותה ולגרום לשבירתה כמו כן, החיבורים שלנו הם הקטנים ביותר בשוק ואינם נראים לעין.

החיבור הינו חזק ועמיד בפני מים, חום, קור ומשיכות בנוסף תהנה המטופלת משיער מלא, שופע, בריא ויפה.

ליז לוי מתחייבת להעניק לך חווית שיער איכותית, טבעית ומקצועית!

  • תוספות שיער ללא שבירות
  • תוספות שיער 100% אמיתי ולא מעובד
  • חיבורים מהקטנים ביותר בשוק
  • תוספות שיער בחיבור 100% קראטין
  • עבודה ברמה הגבוהה ביותר שיש בתחום
  • תעודת אחריות מלאה על כל סוגי תוספות שיער השיער והחיבור

התגובות סגורות